قالب وردپرس گلیم Gleam | تمپلیت لند
قالب وردپرس گلیم Gleam
[purchase_link id="9" style="buttons" class="mikham" text="می خوام"]
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
قیمت : 199,000 تومان
سیستم :
نسخه : 1.2.0 - سازگار با پرستاشاپ 1.6.1.2
بروز رسانی : 1395/03/10
سازنده :
ماژول های همراه : وبلاگ - اسلایدر - صفحه ساز آپولو - مگامنو - ویجت منیجر - ایجکس سفارشی - تازه های وبلاگ
ویژگی ها : CSS 3 - HTML 5 - Bootstap 3 - Owl Carousel - ریسپانسیو

یک قالب وردپرس خیره کننده با افکت های جذاب، شاید بیش از همه برای یک سایت شخصی یا سایت شرکتی مناسب باشد. همان طور که اخیراً بسیاری از هنرمندان و چهره های سرشناس و مشهور یک وبسایت شخصی برای خود دست و پا کرده اند و از آن طریق به معرفی خود و آثارشان می پردازند، هر شخص دیگری که اندک ذوق و استعداد از خود نشان دهد یا اینکه در یک زمینه خاص حرفی برای گفتن داشته باشد نیز می تواند بی درنگ سایت شخصی اش را راه اندازی و ایجاد نماید.

 

تردیدی نیست که مهم ترین عامل در موفقیت کار شما، جذابیت و البته میزان اعتبار محتوای سایت شما برای مخاطبان است. بیان شیوا و کلام تأثیرگذار حتی اگر بر روی یک تخته سنگ یا کتیبه ۲ هزار ساله نوشته شده باشد، یقیناً باعث تأثیرگذاری و انتقال مفاهیم به خوانندگان خواهد شد. همچنین اثری که هنرمند از خود خلق می کند، چنانچه از استانداردهای لازم برخوردار باشد می تواند بدون آراستن و زیبا سازی، افراد را مجذوب خود نماید. اما با همه اینها باید پذیرفت که محتوای خوب نمی تواند همه بار موفقیت را بر دوش کشد. همیشه آسان نیست که بتوان محتوایی تولید کرد که تحت هر شرایطی مخاطبان را تحت تأثیر خود قرار دهد و آنان را به تحسین مخاطب وادار نماید. از این گذشته، نوع و نحوه ارائه مطالب و تناسب آن با کالبدی که در آن قرار می گیرد نشان از احترام صاحب اثر به مخاطب دارد.

 

بنابراین می توان چنین نتیجه گرفت که به طور کلی در یک محیط رسانه ای، بهره گیری از قالب ها و صورت های متناسب با محتوا نه تنها مفید و مؤثر در انتقال مفاهیم است، بلکه به منظور حفظ جایگاه و احترام مخاطبان امری لازم و ضروری به شمار می آید. به همین منظور پیام رسانی و برقراری ارتباط در فضای مجازی و با استفاده از وبلاگ ها و وبسایت ها نیز نیازمند استفاده از قالب ها و جلوه های جذاب و البته متناسب با محتوا است.

 

در ابتدای این مطلب اشاره شد که چشم نوازی و خیره کنندگی می تواند برای وب سایت شخصی و نمونه کار بیش از هر عامل دیگر اثر مثبت داشته باشد. قالب وردپرسی گلیم Gleam به گونه ای ساخته شده است که می تواند چشم هر بازدید کننده را به خود خیره کند. این قالب با افکت های پر زرق و برق و نیز بارگذاری روان صفحات با استفاده از تکنیک اِی-جکس AJAXX باعث ایجاد یک تجربه کاملاً منحصر به فرد خواهد شد که بی شک می تواند نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید. هم اکنون با بررسی این قالب استثنایی محصول کمپانی الگانت تمز همراه ما باشید.

مطالب زیر را حتما بخوانید